Ateşli milf kadınla uygulamalı özel ders

Milf kadın öğretmen olarak çalıştığı okulda yakışıklı delikanlıya özel ilgi gösteriyor. Başarısız olduğu anatomi konularında birebir eğitim vermek için sınıfın boşalmasını bekliyor. Sınıfta tek başına oturan delikanlının yanına gelirken büyük göğüslerini dekoltesinden dışarı çıkarıp uzun bacaklarını ön plana çıkararak üzerine gidiyor. Milf kadının dik kalçasının üzerine toplanan mini eteğinden sonra genç adama uygulamalı olarak vereceği özel ders başlıyor. Delikanlının iştahından ağzından akan salyaları amında biriktiren milf kadın tenine dokunmakta çekinirken deliğinden bir türlü ayrılamayan gencin dölleriyle üzerinden kalkıyor.

Benzer Porno Videolar

3 Yorum

  1. Milf kadın gerçekten ezber bozdu. Bende bir kere yatılı olarak gittiğim misafirlikte üniversiteden yeni mezun olmuş bir gençle yaptım. Ne tadını nede verdiği heyecanı halen unutamadım.

    1. Üniversite yıllarında yaptıklarımızın tadını hiçbir şeyde bulamıyorum. Bende ara sıra sekreterim olan esmerle birlikte ofiste kaçamak yapıyoruz ama eskisi de kadar heyecanlı geçmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir